fbpx

Hakkımızda

Projemiz yaratıcılık tutkusu ve işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma arzusundan doğdu. Çeşitli pazarlama nişlerinde becerilerini geliştirmiş, benzer düşünceleri paylaşan bir arkadaş grubu olarak bir araya geldik. Iyi bir işletme ismi bulmak kolay olmadi, ancak sonunda “MottoModus “ta karar kıldık (Motto, inançları veya idealleri kapsamak anlamına gelir ve Modus, herhangi bir şeyin yapılma şeklini ifade eder). İsmimiz, her işletmeye özgü pazarlama stratejileri oluştururken, aynı zamanda işletmelerin değerlerine ve hedeflerine de dayanma anlayışımızı temsil ediyor. Her şirketin anlatacak bir hikayesi olduğuna inanıyoruz ve bizimle çalışarak isletmelerin hikayelerini hayata geçirmeye yardımcı oluyoruz. İşimiz dinleme, öğrenme ve pazarlamaya yenilikçi bir yaklaşım getirme temeli üzerine kurulmuştur. Şimdiye kadar başardıklarımızla gurur duyuyoruz ve işletmelerin büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.

Vizyonumuz
İşletmemiz, ihtiyaç sahibi oluşumlarin önde gelen sesi olmak, haklarını savunmak ve olumlu değişim yaratmaları için onları güçlendirmek için çabalamaktadır. Bu vizyonu gerçekleştirmek için çalışırken, kendimizi farklı beceri setlerine, deneyimlere ve geçmişlere sahip büyük bir ekip olarak görüyoruz. Bu büyümenin müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi ve erişim alanımızı daha da genişletmemizi sağlayacağına inanıyoruz. Vizyonumuzu ve değerlerimizi paylaşan kişilere kariyer fırsatları sunmaya, onlara öğrenebilecekleri, büyüyebilecekleri ve gelişebilecekleri destekleyici ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sağlamaya kararlıyız.

Misyonumuz

Misyonumuz, bütçeleri veya şirket büyüklükleri ne olursa olsun her müşteriye iyi bir müşteri hizmeti sunmaktır. Empati çerçevesinde ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlarla güçlü ve uzun süreli ilişkiler kurmayı istiyoruz. Ekibimiz, müşterilerimizin, hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamak için kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir. Dürüstlük ve şeffaflığın müşterilerimizle güven inşa etmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz ve onlarla her zaman açık ve yapıcı bir şekilde iletişim kurmayı hedefliyoruz. Böylelikle, kendimizi müşterilerimizin uzun yillarca güvenebilecegi bir iş ortaği olarak düşünmelerini sağlamak istiyoruz.

Planlı ve sürdürülebilir büyümenize yardımcı oluyoruz.

10+ years Marketing & Sales Experience