fbpx

SIKÇA SORULAN SORULAR

İşletmem için dijital pazarlamanın faydaları nelerdir?

Dijital pazarlama, marka görünürlüğünü artırmanın yanı sıra belirli hedef kitlelere yönelik ulaşım, ölçülebilir sonuçlar, maliyet etkinliği, müşteri etkileşimlerinin artırılması ve gerçek zamanlı verilere dayalı stratejilerin uyarlanabilirliği gibi birçok fayda sunar. Çeşitli dijital kanalları kullanarak, işletmeler hedef pazarlarıyla etkili bir şekilde bağlantı kurabilir ve büyümeyi destekleyebilir.

Fiyatlandırma yapınız nasıl?

Fiyatlandırma politikamız her müşterinin belirli ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre uyarlanmıştır. Proje bazlı fiyatlandırma, sabit anlaşmalar ve özelleştirilebilir paketler gibi esnek seçenekler sunuyoruz. İlk danışmanlık görüşmemizde, bütçenize ve hedeflerinize en uygun fiyatlandırma yaklaşımını belirlemek için birlikte çalışacağız

Ajansımız serbest çalışan reklamcılar için nasıl bir destek sunabilir?

Bizimle işbirliği yapan serbest çalışanlar, hizmet tekliflerini geliştirebilir, daha fazla müşteriye hitap edebilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirler. Reklamcıların, dijital pazarlama alanında hedeflerine ulaşabilmeleri için, gerekli olan ölçeklenebilir çözümler, sektör deneyimleri ve kişisel rehberlik gibi konularda destek vermekteyiz.

Sunduğunuz raporlama ve analiz türleri nelerdir?

Anahtar performans ölçütleri, kampanya etkinliği ve ROI gibi detaylı raporlama ve analizler sunuyoruz. Amacımız süreç içerisinde sizi bilgilendirmek ve veri odaklı kararlar almanızı sağlamaktır.

Sonuçları garanti ediyor musunuz? Ne kadar sürede olumlu sonuçlar görmeye başlayabilirim?

Belirli sonuç garantisi vermesek de, dijital pazarlama çalışmalarımız aracılığıyla ölçülebilir sonuçlar sunmak istiyoruz. Sonuçların zamanlaması endüstri, rekabet, bütçe ve strateji gibi faktörlere bağlı olarak değişir.Belirlemiş olduğumuz hedeflerden bazıları, PPC reklamcılığı gibi hemen sonuç gösterebilirken, SEO ve içerik pazarlama gibi hedefler daha uzun soluklu olabilir. Amacımız, işletmeniz için olumlu sonuçlar almaya mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaşmaktır.

Odaklandığınız belirli sektörler veya işletme büyüklükleri var mıdır?

Sektörler arası ve başlangıçtan – büyük işletmelere kadar her türlü işletmeyle çalışma deneyimine sahibiz. Stratejilerimiz ve çalışma planlarımız, işletmelerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, işletmelere, uygulanabilir olduğunda sektörlerinde bir e-ticaret iş tarzını benimsemelerini sürekli olarak tavsiye ediyoruz, çünkü e-ticaret stratejileri ile dönüşümleri artırmanın pek çok yolu bulunmaktadır.